Mano tatuiruotės kritika

Šiame vaizdo įraše tatuiruočių meistras Pony Lawson apžvelgia Kauno mikrorealizmo meistro Jaris Ink darbus ir vertina jo meistriškumą bei dėmesį detalėms. Žiūrėkite, kaip Pony nagrinėja stulbinančias Jario tatuiruotes ir dalijasi savo ekspertinėmis įžvalgomis apie tatuiravimo amatą.

Pony lawson tattoo critiques reviews micro realism tiger
Pony lawson tattoo critiques reviews micro realism tiger

Ei, bičiuliai, spėkite ką? Mano tatuiruotė buvo pristatyta Pony Lawson "YouTube" kanale! Tiems, kurie nežino, Pony yra gana svarbus tatuiruočių pasaulio atstovas. Jis - itin talentingas menininkas, garsėjantis sudėtingais ir detaliais darbais. Jis taip pat turi "YouTube" kanalą, kuriame kritikuoja kitų menininkų darbus, ir man pasisekė, kad jis recenzavo vieną iš mano tatuiruočių.

Pateikiau savo dizainą jo ""Tattoo Critiques"" serijai, ir kai jis jį pamatė, pasakė, kad tai geriausia savaitės tatuiruotė! Buvau pakylėtas. Labai smagu, kad toks gerbiamas šioje srityje žmogus kaip Pony Lawson pripažino mano darbą ir skyrė man tokią didžiulę pagarbą.

Manau, kad jis labiausiai įvertino mano tatuiruotę, nes joje buvo įdėta daug detalių ir įgūdžių. Kuriant tatuiruotę reikia atsižvelgti į daugybę dalykų - kliento viziją, vietą ant kūno, naudojamų dažų ir įrangos tipą ir pan. Tai nelengvas procesas, bet kai viskas pavyksta, jis gali būti išties stebuklingas.

Tikrai didžiuojuosi darbu, kurį atlikau kurdamas šią tatuiruotę, ir esu dėkingas Pony už tai, kad skyrė laiko ją peržiūrėti ir pateikė man keletą pastabų. Kadangi pats esu ambicingas tatuiruočių menininkas, mane įkvepia matyti tokį žmogų kaip jis, kuris plečia šio meno galimybių ribas.

Jei domitės tatuiruotėmis ir dar nesate peržiūrėję Pony Lawsono "YouTube" kanalo, būtinai turėtumėte jį pažiūrėti. Jis tikras menininkas ir puikus komentatorius, iš jo kritikos galima daug ko sužinoti. Ir kas žino, galbūt vieną dieną jis peržiūrės ir vieną iš jūsų tatuiruočių!

Peržiūrėkite video čia:

https://www.youtube.com/watch?v=SqhongWoNVE&ab_channel=PonyLawson