Nuo pat mažens mane lydėjo menas - dar būdamas antroje klasėje pradėjau lankyti dailės mokyklą. Kadangi sekėsi neblogai supratau, jog noriu ir toliau save realizuoti mene, todėl baigęs vidurinę mokyklą nusprendžiau studijuoti dailės akademijoje.

* Juokinga istorija iš dailės akademijos - studijavau grafinį dizainą. Du kartus per metus vykdavo darbų peržiūros - egzaminai. Viena iš užduočių buvo parengti 5 hiper-realistinius piešinius ir nupiešti juos kuo panašesnius į nuotrauką. Po peržiūrų išvykus namo gavau kvietimą dar kartą sugrįžti į akademiją. Kai grįžau, pastebėjau, kad vienas mano darbas atrodo kiek keistai.

"Jari, ar gali tai paaiškinti?" - Dėstytojas pasakė, rankoje laikydamas trintuką, su kuriuo pradėjo trinti mano darbą. Buvau šokiruotas. "Kodėl nenusitrina (grafitas)?" - paklausė jis. "Todėl, kad naudojau grafito hermetiką..." Pakartojau (grafito hermetiką naudojau tam, kad apsaugočiau savo meno kūrinį nuo sutepimo). "Ar galite tai įrodyti?". Jaučiausi nusivylęs - visas mano darbas buvo tiesiog sugadintas.

Pusvalandį praleidau aiškindamas ir įrodinėdamas savo procesą (laimei, savo darbo procesą sekiau nuotraukomis). Jiems buvo sunku suprasti, kaip piešinys nenusitrina. Dėstytojai manė, kad tai atspaudas, o aš tiesiog piešiau ant jo. Iš pradžių buvau piktas, bet galiausiai tai pasirodė puiki istorija ir dar didesnis komplimentas.

Aš ir mano mentorius - Jake

Visada žinojau, kad gyvenime kūryba ir menas lydės mane nuolat. Buvau tas vaikas, kuris nuolat pripaišydavo sąsiuvinių paraštes ir iki išnaktų piešė savo malonumui. Tatuiruočių meistro profesija man leido praplėsti savo ribas, mėgautis tuo ką darau ir dalintis savo menu su žmonėmis. Mano tikslas - išpildyti klientų norus ir papuošti jų kūnus tatuiruotėmis, kurios teiktų tik geriausius jausmus ir emocijas.

Hyper-realistiškas Salvadoro Dali portretas.

Pirmą kartą su tatuiruotėmis susipažinau būdamas 15 metų. Su geriausiu draugu nusprendėme patys pasidaryti tatuiruotes “Stick & Poke” technika - manyje įsižiebė ugnelė.

Tatuiruotės tapo mano gyvenimo dalimi.

Taip susipažinau su Jake Galleon (savo mentoriumi). Jo pasakojimai apie keliones, naujas pažintis visame pasaulyje ir tatuiruočių kūrimą mane įkvėpė ir paskatino dar labiau trokšti tatuiruočių. Tad paprašiau Jake’o tapti jo mokiniu ir taip viskas prasidėjo! Greitai supratau, kad man patinka mikrorealizmo stilius - daryti mažas realistines tatuiruotes.

Dirbdamas tatuiruočių meistru į gyvenimą pažvelgiau kitaip…

Dabar keliauju po pasaulį, svečiuojuosi įvairiose tattoo studijose, susitinku su nuostabiais žmonėmis, turiu laisvę kūrybai ir džiaugiuosi gyvenimu. Tatuiravimas yra nesibaigianti mokymosi kelionė, todėl man tai taip patinka. Matydamas klientų šypsenas ir teigiamas žinutes apie mano darbus, jaučiuosi gyvenantis visąvertį gyvenimą.

APIE JARIS INK

1 vietos laimėjimai tatuiruočių konvecijoje Denveryje, JAV