Tatuiruotės priežiūra

Kaip prižiūrėti naują tatuiruotę? Kaip prižiūrėti tattoo? Labai svarbu tinkamai prižiūrėti naują tatuiruotę, čia rasite visą jums reikiamą informaciją

2 min read

Naujos tatuiruotės priežiūra. Kaip prižiūrėti naują tattoo?
Naujos tatuiruotės priežiūra. Kaip prižiūrėti naują tattoo?

SAUGOKITE JĄ UŽDENGTĄ

Nelieskite ir neleiskite niekam kitam liesti šviežiai tatuiruotos vietos. Laikykite naują tatuiruotę uždengtą, kad apsaugotumėte ją nuo bakterijų. Palikite tvarstį mažiausiai vieną valandą. Jei naudojamas lipnus barjeras, laikykite 2-3 dienas.

PLĖVELĖS NUĖMIMAS

Rekomenduojame lipnųjį barjerą nuimti duše, leidžiant vandeniui nuplauti tatuiruotę ir lipnųjį barjerą, kai jį nuimsite.

TATUIRUOTĖS PLOVIMAS

Švelniai nuplaukite tatuiruotės vietą drungnu vandeniu ir švelniu muilu be alkoholio. Nenaudokite rankšluosčio, tik ranką. Jei tatuiruotė atrodo gleivėta, nesijaudinkite - tai plazma ir normali gijimo proceso dalis. Stenkitės švelniai pašalinti kuo daugiau šios medžiagos, nes išdžiuvusi ji gali sukelti šerpetojimą. Netrinkite. Švelniai nusausinkite švariu popieriniu rankšluosčiu. Nenaudokite medžiaginių rankšluosčių, nes juose gali būti bakterijų. Po to lengvai patepkite "Hustle Butter" arba "Easytattoo®" kremu (arba bet kuriuo kitu specializuotu tatuiruočių kremu). Šiuos produktus naudokite mažiausiai dvi savaites. NENAUDOKITE kremo su alkoholiu!

MAUDYMASIS IR PLAUKIMAS

Su nauja tatuiruote galite maudytis duše. Tatuiruotę galima sušlapinti, tačiau nemirkykite naujos tatuiruotės. Panardinus tatuiruotę į vandenį, ji gali būti pažeista arba užsikrėsta infekcija. Bent 2-3 savaites venkite maudynių voniose, pasibuvimų saunose, sūkurinėse voniose, baseinuose ir paplūdimyje.

ŠERPETOJIMAS IR LUPIMASIS

Po kelių dienų galite pastebėti, kad tatuiruotė šiek tiek pleiskanoja ir galbūt truputį šerpetos - nesijaudinkite, tai normalu. Netepkite odos ne tam skirtu tepalu ar losjonu. Taip pat tatuiruotė gali pradėti niežtėti, kai pradės gyti - nekasykite tatuiruotės! Jei odą niežti, švelniai ją paplekšnokite. Jei ji lupasi ar šerpetoja, patepkite ją specialiu kremu.

APSAUGA NUO SAULĖS

Visada saugokite odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Deginimasis gali pažeisti odą ir sukelti tatuiruotės išblukimą. Būdami lauke naudokite ne mažiau kaip 30 SPF apsauginį kremą nuo saulės.

Tatuiruotės priežiūra:

KĄ DARYTI:

 • Po 2-3 valandų nuimkite tvarstį;

 • jei naudojamas lipnus barjeras, laikykite 3-5 dienas.

 • Tatuiruotės vietą nuplaukite drungnu vandeniu

 • Nusausinkite švariu popieriniu rankšluosčiu arba leiskite išdžiūti pačiai

 • Plonu sluoksniu užtepkite specialaus tatuiruočių gydymui skirto kremo

 • Tatuiruotei sugijus, visada patepkite aukšto SPF apsauginiu kremu nuo saulės.

KO NEDARYTI:

 • Neleiskite niekam liesti šviežios tatuiruotės.

 • Nenaudokite jokių produktų su alkoholiu, išskyrus rekomenduojamus.

 • Nenaudokite trinamojo alkoholio ar peroksido.

 • Nenaudokitemedžiaginių rankšluosčių, nes juose gali būti bakterijų.

 • Negalima čiupinėti, lupti ar kasyti naujos tatuiruotės.

 • Gydymo proceso metu nemirkykite savo naujos tatuiruotės - venkite karštų vonių, saunų, baseinų ir paplūdimio.

 • Neleiskite saulės spinduliams paveikti savo naujos tatuiruotės.

  Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.